růže

Vítejte na mých stránkách Beauty flowers.

„Rozkvétají mi pod rukama krásné květy, které nikde jinde nerostou a nikdy neuvadnou.“

Dobrý den,

vítám Vás na svém webu. K výtvarným technikám mám velmi blízko už od malička a jsem velmi ráda, že se  s Vámi mohu podělit o svou tvorbu. Jsem puntičkář a perfekcionista a tak se snažím vyrábět vše pečlivě a tak, aby se Vám výrobky líbily a co nejdéle vydržely.

Představuji vám jedinečnou krásu a kouzlo papírových květin, která mne doprovází poslední léta – dekorace „paperflowers“.

Tyto papírové květiny lze využít jako 

  • dekoraci jen tak doma v obýváku či u vašich nejmenších v pokojíčku na stěně
  • vyzdobit si úžasnou párty či nezapomenutelnou svatbu
  • vytvořit si vlastní krásnou fotostěnu
  • nechat originálně vyfotit vaše newborn v květu
  • vyzdobit si vitrínu vašeho obchodu
  • a mnoho dalšího

Jedná se o zakázkovou výrobu tzn. že největší múzou jste pro mě vy a vaše představy! Ráda pro vás vyrobím, co si budete přát.

A jak jsem se k tomuto zajímavému tvoření vlastně dostala? Květy jsem uviděla na instagramu a okamžitě jsem je musela vyzkoušet. Povedlo se a začala jsem vymýšlet další a další tvary okvětních lístků, velikosti květů, barevné kombinace… Květy jsem měla u sebe v obýváku na stěně místo obrazů a zdobily naše rodinné oslavy. Ohlasy, které na květy byly, mě nakoply ještě více a má hlava byla v mžiku plná dalších nápadů, co všechno se dá s květy dělat a jak je lze využít. A tehdy mi v hlavě zacinkal nápad, že své čerstvě narozené miminko nechám vyfotit právě v jednom z mých květů. Reakce na fotografii, která s pomocí opravdu šikovné fotografky vznikla, byly neskutečné a tehdy jsem se napevno rozhodla, že půjdu s kůží na trh.

No a tady je ta fotografie, kterou to všechno začalo 🙂

Newborn květ

Pokud také rádi tvoříte a zajímají vás i jiné výrobky než květinové, můžete se inspirovat na mám instagramovém profilu Tvoření a nápady a něco pěkného si vlastnoručně vyrobit.