Naučte se vyrábět krásné květy, které vypadají jako zrovna utržené za zahrady!

Milujeme rostliny, ale někdy je těžké udržet naživu i baterii našeho mobilního telefonu, nemluvě o skutečných živých věcech. Pokud tedy hledáte způsob, jak vytvořit nádherné květy, které vydrží po celý rok, nehledejte nic jiného než umění tvorby krásných papírových květin. Hrajte s barevnými kombinacemi a přidejte do svého interiéru čerstvou texturu pomocí několika jednoduchých technik a potřeb. Nejlepší část? Není potřeba žádné zalévání! 🙂

růže s tavnou pistolí

Co se na kurzu naučíte?

Jaké materiály a nástroje použít k vytvoření papírových květin

Jak vytvořit realisticky vypadající květ a listy

Jak uspořádat vaše květiny a listy se základní aranžování květin

Kurz je určen i pro začátečníky; není nutná žádná zkušenost! Poskytnu vám všechny materiály, včetně vysoce kvalitního papíru v různých barvách a pomůcky. Po celou dobu kurzu vám budu k dispozici a názorně vám krok po kroku ukážu, jak na to 🙂

Kurzy probíhají na nádherném místě Pražské Náplavky. Intimní prostředí v kobce s výhledem na řeku má své kouzlo a pro relax a tvorbu je jako zrozené.

Kurz je limitován maximálním počtem deseti účastníků.

Máte zájem o některý z kurzů? Napiště mi e-mail na: info@beautyflowers.cz, že máte zájem a vaše fakturační údaje. Po úhradě ceny kurzu bude vaše registrace potvrzena.

KURZY:

Kurz květů růží z papíruRůže z papíru

Na kurzu vás naučím dva typy růží. Všechny spojuje začátek a to jejich střed – poupátko. První z růží bude takzvaná čajová, která je skládáná do výšky, poté si vyrobíme růži velkokvětou, skládanou do stran. 🙂

Na kurzu budou připraveny další bohusové postupy, např. obměny jednotlivých okvětních lístků, jak dodat lístkům plastičnost, kde najít šablony aj.

Cena kurzu: 1.190 Kč + 10  % sleva na další kurzy pořádané Beauty flowers.

 

Kurz růží z papíru

Na kurzu vás naučím květ růže o průměru 9 cm, vyrobíme si také stonek a realisticky vypadající listy. Součástí tohoto kurzu jsou také mé vlastní šablony, které dostanete ke kurzovnému zdarma.

Na kurzu budou připraveny další bohusy např. jaký vhodný materiál používat a kde jej koupit.

Cena kurzu: 980 Kč + 10  % sleva na další kurzy pořádané Beauty flowers.

 

Kurz květů z papíruKvětinová sada oranžovo pudrová

Na kurzu si ukážeme pět typů květů. Všechny tyto typy budou obohaceny o variace postupů a jejich možné plastičnosti. Ukážu vám také možnosti středů, které jsou další perličkou v možnostech tvoření a získáte tak nekonečné variace jednotlivých květů 🙂

Na kurzu budou připraveny další bohusové postupy, např. drobné kvítí, jak dodat lístkům plastičnost, jak tvořit šablony aj.

Info: Součástí tohoto kurzu nejsou růže z papíru.

Cena kurzu: 1.400 Kč + 10  % sleva na další kurzy pořádané Beauty flowers.

Pivoňky

Na kurzu vás naučím, jak se vyrábí krásné velké květy pivoňky v průměru 30 cm. Ty, které učím já mají velmi zajímavý střapatý střed a práce s tímto papírem vás bude neskutečně bavit.

Součástí kurzu jsou šablony a návod, díky kterému budete moci vytvářet pivoňky i doma.

Cena kurzu: 1.490 Kč + 10  % sleva na další kurzy pořádané Beauty flowers.

 

 

 

 

Balení dárků

Připravujeme. Můžete se těšit v listopadu 2021 🙂