WORKSHOPY

WORKSHOP in a box – Pivoňky

WORKSHOP IN A BOX

Jste nadšenci do ručních prací a rádi si vyrábíte dekorace do bytu sami? Co vy a kreativní tvoření z papíru? Máte ve svém okolí někoho, kdo rád tvoří a vyrábí z papíru? Pak si nenechte ujít naši novinku Workshop in a box a udělejte sobě nebo svým blízkým radost!

Zpříjemněte si prostředí svého domova za pomocí našich DIY (Do it yourself = Udělej si sám) boxů a vrhněte se na výrobu papírových květin odkudkoli a kdykoli!

V posledních letech se kreativní tvoření opět vrací napříč generacemi i kulturami. Podporují tvořivost, hru a učení, které podněcují představivost, smysly a kreativitu každého z nás.

Spousta z nás se nemůže k vlastnoručnímu vyrábění odhodlat, ať už z nedůvěry ve své šikovné ruce či z nedostatku volného času. Kreativní činnosti však vedou především k odpočinku, zábavě a uvolnění. A to potřebuje každý z nás. Pro výsledný efekt tak nepotřebujete ani tak talent, jako spíše chuť a zápal.

Nebojte se, dejte se do práce a nechte si pod rukama rozkvétat ty nejkrásnější květiny! Protože teď je ten správný čas! Je to zábava a navíc svému domovu přinesete něco originálního, co nikdo jiný nemá!

Už nikdy se nemusíte trápit tím, co darujete své kamarádce nebo jaké květiny koupit. Budete stylový a originální, protože tyto květiny nikde jinde nerostou a nikdy neuvadnou.

Boxy jsou nadupané veškerými pomůckami, které k výrobě potřebujete. Každý box obsahuje potřebný materiál ke kreativnímu tvoření, pomůcky i tištěnou brožuru s podrobným návodem a jako bonus malý dárek pro vás jako poděkování.

Kreativní sada na tvoření obsahuje: italské krepové papíry ve třech odstínech růžové a jeden zelený , tenký vázací drát, silný vázací drát, lepidlo, šablony, tištěnou brožuru s podrobným návodem krok po kroku.

Neváhej a zkus to taky!!!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *