Máte zájem o některou z dekorací? Napište mi na info@beautyflowers.cz.

Jak funguje spolupráce?

Orientace v ceníku

Doprava

Aplikace

Údržba

To všechno se dozvíte na této stránce a pokud ne, tak mi neváhejte napsat, třeba totéž bude zajímat i ostatní 😉

 

Spolupráce

Výroba květin z papíru (paper flowers) je na zakázku a veškeré květiny jsou vyráběné ručně z kvalitního papíru. Ráda pro vás vyrobím květinky např. dle obrázku z pinterestu nebo vám poradím nějakou kombinaci květin a barev. Poté, co si odsouhlasíme návrh, vám zašlu fotografii s částí práce nebo kompletně hotovou zakázku k vašemu odsouhlasení, zda jsem se trefila do vaší představy. Po odsouhlasení zašlu platební údaje a po připsání částky na můj účet odesílám k vám.

Více důležitých informací naleznete v obchodních podmínkách.

 

Pro orientaci v ceníku níže uvádím fotografie dle typu květů.

Rose
Rose – květ růže

 

Květ "sun"
Květ „sun“ se vyznačuje střapatým nebo kudrnatým středem.

 

Květ "star"
Květ „star“ se vyznačuje hvězdicovitým středem.

 

Lilie
Lilie

Co je dále důležité vědět je fakt, že se jedná o dekorace z papíru, tudíž jsou určeny převážně do interiérů. S vodou květy nejsou kamarádi stejně jako papír, ze kterého jsou vyrobeny.

Doprava

Květy jsou jednotlivě baleny do bublinkové folie, nápisy, větvičky, motýlci či jiné výřezy, jsou v kartonových deskách a vše je pečlivě zabaleno do kartonových krabic tak, aby v pořádku dorazilo k vám. Jako dopravce používám Geis nebo Českou poštu.

Instalace

Květy dodávám bez háčků a lepicích pásek. Nejsnadnější instalace a provedení je lepení květů oboustrannou lepicí páskou určenou pro lepení plakátů (zakoupíte ve všech hobbymarketech).

Pokud si budete přát, přidělám na květy háčky. Květ pak jednoduše pověsíte na hřebíček.

Údržba

Květy opatrně očistěte prachovkou nebo použijte kartáčovou násadu na vysavači na nejmenší výkon. Na květy nesmí přijít nic vlhkého ani mokrého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *